حکم شلاق و تبعید یکی از ورزشکاران مشهور کشورمان که چندی قبل به اتهام تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده بود، از سوی قضات دیوان عالی کشور تأیید شد.

روزنامه همشهری با اعلام این خبر نوشت: این پرونده از شامگاه ۲ بهمن‌ماه سال ۹۳ با شکایت دختری جوان تشکیل شد. دختر جوان که مهندس ساختمان و استاد دانشگاه است، از یکی از ورزشکاران معروف و قهرمان المپیک شکایت کرد و گفت که او را فریب و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

او گفت: از پنج سال قبل با این ورزشکار آشنا شدم و قرار بود با یکدیگر ازدواج کنیم اما او همیشه درگیر اردوهای تدارکاتی تیم ملی و مسابقاتش بود. من حدود پنج سال این شرایط را تحمل کردم اما دیگر خسته شده بودم. به همین دلیل رابطه‌ام را با او قطع کردم.

شاکی ادامه داد: مدتی از او بی‌خبر بودم تا اینکه یک روز با من تماس گرفت و از من برای شرکت در جشن تولد دوستش دعوت کرد. با اصرار او از محل کارم به خانه دوستش در شمال تهران رفتم اما وقتی وارد شدم دیدم آنها دو نفری منتظرم هستند.

این زن افزود: فکر می‌کردم افراد زیادی در جشن تولد حضور دارند اما وقتی دیدم آنها فقط دو نفر هستند، می‌خواستم از آنجا بیرون بیایم اما جوان ورزشکار اجازه نداد. او به من یک لیوان آبمیوه تعارف کرد و بعد از نوشیدن آن دچار سرگیجه شدم. چشمانم جایی را نمی‌دید و روی پاهای خودم بند نبودم و دیگر چیزی به یاد ندارم تا اینکه متوجه شدم جوان ورزشکار و دوستش من را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

شاکی ادامه داد: حدود ساعت ۴ صبح بود که به سختی خودم را به خانه رساندم و تا شب خودم را در خانه حبس کردم و فقط این ماجرا را با خواهرم در میان گذاشتم و همان موقع به کلانتری رفتیم و شکایت کردیم.

اظهارات دختر جوان در حالی بود که گزارش پزشکی قانونی نیز تأیید می‌کرد که وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

به این ترتیب چند روز بعد از این ماجرا، متهمان در شعبه ۷۲ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. در جلسه محاکمه، بعد از آنکه شاکی جزئیات حادثه را بازگو کرد، متهمان در دفاع از خود اتهام رابطه نامشروع با شاکی را قبول کردند اما گفتند این رابطه با رضایت او بوده است. هرچند آنها از دادگاه درخواست عفو و بخشش کردند و گفتند توبه کرده‌اند، اما قضات دادگاه بعد از شور، هر دو متهم را محکوم کردند.

متهمان که به‌دنبال تبرئه شدن خود بودند به حکم اعتراض کردند و پرونده به شعبه ۲۹ دیوان عالی کشور فرستاده شد. هرچند بررسی پرونده چند‌ماه طول کشید اما در نهایت قضات دیوان‌ عالی ورزشکار مشهور و دوستش را به اتهام ارتکاب زنای بدون عنف مجرم تشخیص دادند. 

بر اساس رأی صادره ورزشکار مشهور به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق حدی و یک سال تبعید به یکی از شهرهای غربی کشور و همدستش نیز به ۱۰۰ ضربه شلاق حدی و دو سال تبعید به جنوب کشور محکوم شدند.

در همین حال قربانی این پرونده درباره این رأی به همشهری گفت: خدا می‌داند در این مدت چه شرایط سختی را تحمل کردم. کابوس این حادثه یک لحظه هم رهایم نمی‌کند. قرار بود من و جوان ورزشکار با یکدیگر ازدواج کنیم اما نمی‌دانم چطور او این بلا را به سرم آورد. در این مدت بارها می‌خواستم خودکشی کنم و مدتی است تحت نظر روانشناس و روانکاو قرار دارم. با این حال خوشحالم که قضات قوه قضاییه تحت‌تأثیر نام او قرار نگرفتند و عدالت را اجرا کردند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه در دادگاه شکایت کردم، او من را متهم کرد که با شکایتم می‌خواهم اخاذی کنم اما این ادعا دروغ است، چون من از راه تدریس و پروژه‌های ساختمانی به اندازه کافی درآمد دارم.

شاکی افزود: حتی یک مرتبه بعد از دادگاه او به من پیشنهاد کرد تا با یکدیگر به ترکیه و از آنجا به آمریکا برویم و در آنجا زندگی کنیم یا اینکه گفت بیا یک صیغه‌نامه جعلی درست کنیم اما من هیچ‌کدام از حرف‌هایش را قبول نکردم چون باید عدالت درباره او اجرا شود و فکر نکند به‌خاطر مشهور بودنش می‌تواند زندگی هر کسی را که خواست سیاه کند.


تجاوز قهرمان سرشناس کشور به دختر جوان - فتوکده

photokade.com/تجاوز-قهرمان-سرشناس-کشور-به-دخت...
Translate this page
9 hours ago - تجاوز قهرمان سرشناس کشور به دختر جوان,تجاوز قهرمان مشهور به دختر جوان,محکومیت ورزشکار سرشناس قهرمان کشور به تجاوز دختر جوان,حکم ورزشکار ...


تایید حکم شلاق برای قهرمان المپیک به اتهام تجاوز - باشگاه ...

www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
Translate this page
1 day ago - حکم شلاق و تبعید یکی از ورزشکاران مشهور کشورمان که چندی قبل به اتهام تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده بود، از سوی قضات دیوان عالی کشور تأیید شد. ... جوان، این پرونده از شامگاه 2بهمن‌ماه سال 93با شکایت دختری جوان تشکیل شد. ... ساختمان و استاد دانشگاه است از یکی از ورزشکاران معروف و قهرمانالمپیک ...

اسم ورزشکار قهرمان المبیک تجاوز - جدیدترین اخبار روز ایران و ...

iruni.ir/search/?q=اسم+ورزشکار+قهرمان...تجاوز
Translate this page
دختر جوان که مهندس ساختمان و استاد دانشگاه است از یکی از ورزشکاران معروف و ... از ششم فروردین با حمایت برخی کشورهای عربی و غربی تجاوز به یمن را آغاز کرده است.

تجاوز قهرمان معروف کشور به دختر جوان | کلیشه

www.kelishe.com/تجاوز-قهرمان-معروف-کشور-به-دخت...
Translate this page
تجاوز قهرمان معروف کشور به دختر جوانتجاوز قهرمان سرشناس کشور به دختر جوانتجاوز قهرمان کشور به دختر جوان. اسم قهرمان سرشناس کشور که به دختر جوان تجاوز کرد.

حکم شلاق قهرمان المپیکی ایران بخاطر تجاوز - خبر

khabargozari.xyz/search/?q=حکم...قهرمان...تجاوز
Translate this page
تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز پس از شکایت دختر جوان از تجاوز ورزشکار المپیکیمعروف کشور ، به گزارش پارس ناز حکم شلاق و ...

نام قهرمان المپیکی که به دختری جوان تجاوز نمود - خبر

khabargozari.xyz/search/?...قهرمان...به+دختری+جوان+...
Translate this page
تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز پس از شکایت دختر جوان از تجاوز ورزشکار المپیکیمعروف کشور ، به گزارش پارس ناز حکم شلاق و ...

تجاوز قهرمان سرشناس کشور به دختری جوان!

www.parsi1.com/archive/38109/famous-rape1-girls/
Translate this page
14 hours ago - تجاوز قهرمان سرشناس کشور به دختری جوان! کد مطلب: ۳۸۱۰۹ ... کشور به دختری جوان! چندی پیش بود که یکی از قهرمانان سرشناس ورزشی به اتهام تجاوز دادگاهی و محکوم شد. ... کله پاچه خوری محسن افشانی با دو بازیگر معروف زن +عکس ...

مشخصات قهرمان المپیکی که به دختر جوانی تجاوز کزد

funing.ir/search/?q...قهرمان...به+دختر+جوانی+تجاوز...
Translate this page
مشخصات قهرمان المپیکی که به دختر جوانی تجاوز کزد .... بخاطر تجاوز پس از شکایت دختر جوان از تجاوزورزشکار المپیکی معروف کشور ، به گزارش پارس ناز حکم شلاق ...

حکم شلاق قهرمان المپیکی ایران به خاطر تجاوز - روزنامه نیم نگاه

nimnegahshiraz.ir/.../حکم-شلاق-قهرمان-المپیکی-ایران...
Translate this page
20 hours ago - دختر جوان که مهندس ساختمان و استاد دانشگاه است، از یکی از ورزشکاران معروف و قهرمانالمپیک شکایت کرد و گفت که او را فریب و مورد آزار و اذیت قرار ...

حکم شلاق قهرمان المپیکی ایران بخاطر تجاوز / تابناک

khabarfarsi.com/ext/15010522
Translate this page
دختر جوان که مهندس ساختمان و استاد دانشگاه است، از یکی از ورزشکاران معروف و قهرمان ... باشگاه خبرنگارانجوان:تایید حکم شلاق برای قهرمان المپیک به اتهام تجاوز

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش

www.niksalehi.com/newspaper/view/016912.php
Translate this page
مجری معروف زن از سردار سلیمانی نوشت + عکس ... قهرمان المپیک کشور محکوم به 100ضربه شلاق شد ... بهفاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ‌شده‌ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می‌کرد. زن جوان جرات ...